www.witowa.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca klienta / Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska

- aktywne pozyskiwanie klientów
- utrzymywanie i nawiązywanie kontaktów z architektami i projektantami wnętrz
- profesionalne doradztwo dla klienta
- sporządzanie ofert handlowych
- uczestnictwo w przetargach
- prowadzenie negocjacji handlowych z przedstawicielami handlowymi i dystrybutorami

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w branży meblarskiej
  lub stolarki otworowej
- komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
- wysokie umiejętności interpersonalne
- zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
- umiejętność opracowywania wizualizacji dla klientów
- projektowanie w ZWCAD mile widziane
- znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie rozmów
  handlowych, język niemiecki mile widziany
- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- motywacyjny system wynagrodzeń
- szkolenie produktowe
- niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji
(CV, listu motywacyjnego)

Kadry